פרויקטים

שדות

פנטהאוז בצהלה תל אביב – יולי 2022

החיבור לפרויקט הזה נעשה באמצעות האדריכלית נהורה גולדברג כאשר על תכנון הנוף אחראית מעצבת הנוף אורלי שפירא.

דיירת הפנטהאוז מארחת הרבה בביתה ורצתה שיהיה לה מצד אחד מרחב נעים ונח לארח ויחד עם זאת היא רצתה להרגיש עטופה בצמחיה, להרגיש "קרבה לטבע" עד כמה שניתן במרפסת פנטהאוז.

הבית כולו מעוצב בסגנון מודרני ולכן החומרים שנבחרו לעיצוב הגינה היו בקווים ישרים ובסגנון נקי שמאפיין עיצוב מודרני וחדשני.

עוד נציין כי בפרויקט הזה ביצענו הדמיה ממוחשבת עוד בשלב התכנון על מנת להציג ללקוחה איך ייראה המוצר המוגמר.

עיצוב מרפסות פנטהאוז בצילום ערב
שדות

בית פרטי, ממוקם בשטח של נחלה במושב חרב-לאת - אוגוסט 2014

החיבור לפרויקט הזה נעשה ע"י האדריכל רון רוזן.

המטרה הייתה מצד אחד ליצור גינה המשדרת כפריות, תחומה בבוסתן שמקיף את הבית שהכניסה אליו תהיה כאילו מתוך יער ומנגד שהבית ייראה נוכח ולא מוסתר.

הגינה עצמה משופעת בצמחים ירוקים ללא צבע של פריחות (מקסימום לבן) – בהתאם לדרישת הלקוח. בפרויקט הזה, מכיוון שהבית גבוה מהמגרש האחורי דאגנו להבליט את השינויים בטופוגרפיה ע"י יצירת מפלסים ומסלעות, כאשר היציאה מהבית מובילה למרפסת אירוח גדולה ומיד לאחריו במפלס התחתון ליד הבריכה, מרבד דשא טבעי רחב ידיים שמעניק את תחושת המרחב מצד אחד ובנוסף המרחב יכול לשמש כתוספת למרפסת לאירוח של אירועים גדולים. על מנת לא להסתיר את הנוף נבחרו עצים גדולים מאוד שקו הנוף שלהם הוא גבוה.

במפלס התחתון יותר ניתן להיפגש עם הבוסתנים ועצי הפרי כמו גם פינת מדורה לשעות הדמדומים.

דוגמה של פרויקט לגינה - שדות - בית פרטי ממוקם בשטח של נחלה במושב חרב-לאת אוגוסט 2014 - שדות גינון
שדות

בית פרטי בקיסריה, אוגוסט 2016

זוג שרוב זמנו עובד מהבית ולכן היה חשוב להם שאזור החוץ ייראה טבעי. נציין כי הבית הינו בית ישן, שנרכש ושופץ – כאשר הייתה לו כבר גינה קיימת.

כשנקראנו למשימה של חידוש ועיצוב גינה חדשה, רצינו ליצור הרבה פינות ישיבה על מנת שיוכלו לעבוד מתוך הגינה בכל שעות היום בהתאם להצללה (הייתה התייחסות למיקום השמש בכל שעה של היום על מנת לתת מענה להצללה מתאימה ולנוחות מקסימלית של עבודה מהגינה).

בתכנון עיצוב הגינה מחדש, לקחנו בחשבון את האלמנטים הקיימים שהיו בגינה שישלבו באופן טבעי בעיצוב הגינה ובנוסף שמנו דגש על תכנון תאורת ערב שנשקפת מחלון הבית לאווירה מושלמת.

אחד מהדברים המרגשים ביותר ששמענו ועד היום זה מחמם לנו את הלב היא העובדה שהלקוח עד כמה הוא מגלה את הגינה מחדש בכל עונה ועונה.

פרויקטים - בית פרטי בקיסריה - אוגוסט 2016
דילוג לתוכן